دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 27166
تعداد نوشته ها : 149
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem274

خرید بک لینک برای سایت می تواند به شکل های متفاوتی انجام شود. به طور کلی، اگر سایت و یا وبلاگی در هر صفحه‌ای از سایت خود، لینکی از سایت شما را درج نماید، اصطلاحاً می‌گوییم به شما بک لینک داده است. حال ممکن است لینک شما از طریق خرید بک لینک وارد سایت موردنظر شده باشد و یا حتی به صورت طبیعی ایجاد شده باشد. انواع بک لینک هایی که در حال حاضر در سئوسل ارائه می گردند در جدول زیر قابل مشاهده هستند.

خرید بک لینک رپورتاژی خبری بیش از ۵۰ سایت خبری

خرید بک لینک رپورتاژی وبلاگی بیش از ۳۰۰ منبع معتبر
خرید بک لینک رپورتاژی دانشگاهی بیش از ۲۰ منبع معتبر
خرید بک لینک تقویتی بیش از ۱۰۰ منبع متفرقه

خرید بک لینک با کیفیت چقدر اهمیت دارد؟

داشتن بک لینک مناسب یکی از فاکتورهای اصلی برای رتبه بندی سایت‌ها می‌باشد. حال این بک لینک‌ها می‌توانند به صورت طبیعی ایجاد شوند که در این صورت بهترین نوع بک لینک‌ها خواهند بود. همچون اشتراک‌گذاری محتوای شما توسط بازدیدکنندگانتان در شبکه‌های اجتماعی. اما سوال این است که آیا باید همچنان منتظر نشست تا کاربران لینک‌های ما را به اشتراک بگذارند؟ پاسخ روشن است، خیر! اینجاست که مباحث لینک‌سازی و خرید بک لینک طبیعی و معتبر مطرح می‌گردد. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه بک لینک بگیریم، کافیست ادامه توضیحات را ملاحظه نمائید.

آیا گوگل با خرید بک لینک طبیعی نیز مخالف است؟

بله و این طبیعیست. خرید بک لینک طبیعی و قوی با هر عنوانی که باشد، گوگل با آن مخالف است. چرا که گوگل همواره در تلاش است که نتایج جستجو را به نحوی بهینه نماید که حق به حق‌دار برسد و این بسیار عالیست. خرید بک لینک برای سایت در زمره تکنیک‌های کلاه سیاه محسوب می‌گردید که هم‌اکنون توسط تیم سئوسل با رعایت بسیاری از نکات امنیتی و طبیعی‌سازی لینک‌سازی‌ها، به کلاه خاکستری تبدیل شده است و احتمال پنالتی شدن سایت بسیار پایین است.

متاسفانه در عمل سایت‌هایی مشاهده می‌گردند که کیفیت محتوا و یا سئوی داخلی مناسبی ندارند ولی با انجام برخی از تکنیک‌ها همچون خرید بک لینک موثر، قوی، اصولی و طبیعی در صدر نتایج هستند. اینجاست که رقابت در بازار آنلاین بیش از پیش حائز اهمیت است و لازم است سایت شما که تمامی فاکتورهای کیفی را رعایت نموده به صدر نتایج دست یابد.

خرید بک لینک با کیفیت برای پنالتی نشدن توسط گوگل

این طبیعی‌ست که هیچکسی نمی‌خواهد سایتش پنالتی شود. جریمه شدن سایت تنها با خرید بک لینک ارتباط ندارد. انجام هر عملی خلاف قوانین و الگوریتم‌های گوگل ممکن است (تاکید می‌کنیم: ممکن است) باعث جریمه شدن سایت شما شود که دریافت بک لینک های نامناسب از سایت های بک لینک نیز یکی از آن‌هاست (تاکید می‌کنیم: بک لینک‌های نامناسب). تا زمانی که کلیه کارها در سئو به صورت طبیعی و بر مبنای اصول پیش برود، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. تمامی تلاش ما در تیم سئوسل اجرای لینکسازی به اصولی‌ترین شکل ممکن است. تیم سئوسل به هیچ‌وجه لینک‌سازی انبوه و اسپم ارائه نخواهد کرد و کلیه فرآیند لینک‌سازی و فروش بک لینک بر مبنای اعتمادسازی نزد گوگل است.

آیا بدون خرید بک لینک می‌توان به نتایج برتر صعود کرد؟

پاسخ کلی به این سوال “خیر” است. احتمال بسیار پایینی دارد که بتوانید بدون دریافت و خرید بک لینک معتبر، مناسب و منظم، صعود خود را به رتبه های برتر تجربه نمائید. البته این به حوزه کاری شما و موضوع فعالیتتان نیز بستگی دارد و پاسخی قطعی نمی‌توان داد. گرفتن بک لینک قوی همانند یک نیرو محرکه و سوخت برای حرکت رو به جلوی سایت شماست.

انواع بک لینک ها (چند نوع بک لینک داریم؟)

هر سامانه هوشمند بک لینک، بک لینک هایی که به طور عام ارائه می‌نماید به یکی از انواع زیر وجود دارند:


خرید بک لینک رپورتاژی (لینک‌های موجود در رپورتاژ آگهی)

خرید بک لینک پروفایلی

خرید بک لینک های فروم

خرید بک لینک های شبکه های اجتماعی (سوشیال ها)

خرید بک لینک های کامنتی

خرید بک لینک های دانشگاهی (با پسوند EDU)

خرید بک لینک های دولتی (با پسوند GOV)

ممکن است انواع دیگری از لینک ها نیز وجود داشته باشند که به دلیل عدم اهمیتشان، اشاره ای نمی شوند.


کدام نوع بک لینک بهتر است؟

بدون شک و صد البته، بک لینک های رپورتاژی، یعنی بک لینک هایی که در رپورتاژهای معتبر، همچون سایت های خبری، مجله ای و وبلاگ های فعال درج می شوند دارای برتری بیشتری نسبت به مابقی لینک ها هستند و تاثیرگذاری بسیار بیشتری خواهند داشت.


خرید بک لینک به چند شیوه انجام می‌گردد؟

در حال حاضر، تیم سئوسل چندین پکیج متنوع جهت خرید بک لینک را خدمت شما ارائه می‌نماید که می‌توانید با توجه به شرایط و وضعیت سایت خود و استراتژی که مدنظر دارید از یکی یا همه آنها استفاده نمائید.قیمت بک لینک ها (هزینه خرید بک لینک)

قیمت و تعرفه پکیج های لینک سازی در جدول های زیر درج شده است. سئوسل با ارائه سرویس های خرید بک لینک ارزان، این افتخار را دارد تا با کمترین هزینه، سرویس های فروش بک لینک را به کاربران گرامی ارائه نماید.


ادامه مطلب: https://seocell.ir/buy-backlinks/


دسته ها :
يکشنبه سیم 6 1399
X